Loading...

Millist komisjonitasu GetaPro võtab

GetaPro võtab tegijalt komisjonitasu tegelikult saadud tellimuse eest. Komisjonitasu väärtus kuvatakse tellimuse lehel pakkumiste esitamise vormis. Komisjonitasu suurus sõltub teenuse tüübist, mahust ja töötingimustest ning varieerub vahemikus 1,00 euro kuni 50,00 eurot.

Anname igale tegijale staatusega "Kontrollitud tegija“ 10,00 eurot boonust. Tegijad saavad oma vahendeid investeerimata testida, kuidas tasuline teenus töötab.

Kuidas komisjonitasu maksta?

Komisjonitasu saab tasuda kahel viisil:

  • Virtuaalset rahakotti kasutades. Kui valite komisjonitasu maksmiseks selle võimaluse, siis enne tellimusele pakkumise esitamist peab teie virtuaalses rahakotis olema piisavalt vahendeid, et katta valitud tellimuse komisjonitasu. Kui vahendeid pole piisavalt, peate oma virtuaalset rahakotti täiendama, tasudes ettemakse. Kui saite tellimuse, arvestatakse vahendustasu maha teie virtuaalsest rahakotist. Kui te pole tellimust saanud, saate oma rahakoti vahendeid kasutada muude tellimuste pakkumiste esitamiseks.

  • Teie profiiliga seotud maksekaardiga. Selleks peate enne pakkumise esitamist tellimusele siduma oma maksekaardi profiiliga. Kui olete tellimuse saanud, arvestatakse komisjonitasu teie kaardilt automaatselt maha.

Kuidas komisjonitasu maha võetakse?

Tellimuse saamisel debiteeritakse komisjonitasu järgmise algoritmi järgi:

  • Kasutate virtuaalset rahakotti. Komisjonitasu arvestatakse maha teie boonuskontolt ja rahaliste vahendite nappimisel võetakse puudujääk virtuaalsest rahakotist. Kui virtuaalses rahakotis pole piisavalt vahendeid, lähete krediiti (teie virtuaalse rahakoti saldo on negatiivne). Negatiivse saldo peate tasuma 2 nädala jooksul.
  • Kasutate virtuaalset rahakotti. Komisjonitasu arvestatakse maha teie boonuskontolt ja rahaliste vahendite nappimisel võetakse puudujääk virtuaalsest rahakotist. Kui virtuaalses rahakotis ei ole piisavalt vahendeid, arvestatakse puudujääk maha maksekaardilt. Kui virtuaalses rahakotis pole piisavalt vahendeid, lähete krediiti (teie virtuaalse rahakoti saldo on negatiivne). Negatiivse saldo peate tasuma 2 nädala jooksul.

 

Tagasi