Loading...

Komisjonitasu - kuidas see toimib

Kas ma pean pakkumise esitamise eest komisjonitasu maksma?

Ei Pakkumiste esitamine on tasuta. Kontaktide vahetamine on samuti tasuta. Võtame komisjonitasu alles pärast tellimuse saamist.

Ma ei saa pakkumist esitada - miks?

Pakkumise saatmiseks peate valima komisjonitasu makseviisi. See on vajalik selleks, et saaksime tellimuse saamisel komisjonitasu võtta. Makseviise on kaks:

  1. pange raha virtuaalsesse rahakotti
  2. seo maksekaart GetaPro profiiliga

Lisasin 10 eurot oma kontole ja saatsin pakkumise. Kas ma pean teise tellimuse pakkumise esitamiseks uuesti maksma?

Ei Raha jääb teie rahakotti, kulutate selle tellimuse kättesaamisel (nagu telefonikaardil, raha võetakse maha ainult kõne korral).

Kui ma tahan saata 10 pakkumist 10 tellimuse jaoks 10-eurose komisjonitasuga, kas pean 100 eurot oma rahakotti panema?

Ei Kui olete valinud virtuaalse rahakoti makseviisi, peab teie saldol olema ainult 10 eurot. Kui olete valinud makseviisi „siduda kaart“, ei pea te virtuaalsesse rahakotti üldse raha panema.

Mis juhtub, kui olen saatnud 10 tellimuste pakkumist 10-eurose komisjonitasuga ja võitnud 2 tellimust, kuidas komisjonitasu võetakse?

Oletame, et olete oma virtuaalsesse rahakotti pannud 10 eurot. Olete saatnud 10 pakkumist, kuni klient pole määranud teid täitjaks, jääb teie rahakotti 10 eurot. Oletame, et olete saanud 2 tellimust, siis võetakse virtuaalsest rahakotist komisjonitasu 2 korda (iga tellimuse eest). Selle tulemusel on teie rahakoti saldo -10 eurot. Uute pakkumiste saatmiseks peate selle võla ära maksma

Kas ma saan ettemaksu tasumisest loobuda?

Jah, saate kaardi oma profiiliga siduda ja ettemaksu mitte maksta. Kui saate tellimuse, arvestatakse komisjonitasu kaardilt maha automaatselt.

 

Tagasi