Loading...

Professionaalsed teenused

Oli saidil: 1 päeva 9 tundi tagasi
(5.0)
10-aastase kogemusega kunstnik, joonistanud eritellimusel maale (erinevates stiilides portreesid), tegelenud seinamaalimisega.
Fotod töödest
Arvustused
Всем советую!
(5.0)
(5.0)
(5.0)
Oli saidil: 6 h tagasi
(5.0)
По русски
Pakun meistri teenust majapidamiste pisiremondis. Pane kokku ja lahti mööblit, riputa üles pilte, pistikupesasid, lüliteid jne. Seinamaaling.
Fotod töödest
Arvustused
Сергей быстро и качественно выполнил работу, и за очень демократичную цену! Видно что человек подходит к делу с должным уровнем перфекционизма. Если еще потребуется помощь, в следующий раз обязательно обращусь к Сергею!
(5.0)
(5.0)
(5.0)
Oli saidil: 2 päeva tagasi
(5.0)
Tere! Mina olen Margarita. Ma olen joonistaja ja illustraator. Olen lõpetanud kunstikooli. Ma saan joonistada ja maalida teie soovil. Veel mina õpin Tallinna Ülikoolis matemaatika erialalt. Pakkun enda matemaatika eraõpetajana. Töötan 1.-8. Klass...
Arvustused
все очень понравилось, большое спасибо😊
(5.0)
(5.0)
(5.0)
Oli saidil: 2 päeva tagasi
(5.0)
Joonistan teie interjööri pildi, paneeli! Kui teil on idee, kuidas seina kaunistada, proovin selle ellu äratada! Võin tuua teie koju mugavuse, puhtuse, rahu ja korra võlu. Aitan nooremat põlvkonda, kui ema tööl on. Olemas auto juhuks, kui on vaja...
Arvustused
Работа выполнена качественно. Остались довольны.
(5.0)
(5.0)
(5.0)
Oli saidil: 4 h 49 min tagasi
(0.0)
Eesti keeles, По русски
Loominguline, rõõmsameelne, sõbralik, noor tüdruk. Armastan lapsi, loomi ja joonistada. Olen õpilane, peaaegu alati tööpäeviti 8.00-16.00 vaba aeg.
Fotod töödest
Oli saidil: 7 h tagasi
(0.0)
Peamised töövaldkonnad: 1. Rõivaste printide väljatöötamine. Sisaldab mitme kontseptsiooni väljatöötamist, bitmapi joonistamist. Pildi tõlkimine vetkori keelde ja faili ettevalmistamine printimiseks. 2. Loovjuht. Ideede ja kontseptsioonide arendami...
Oli saidil: 13 h tagasi
(0.0)
Õmblen, joonistan, koon. Koon tellimuse alusel laste kombinesooni, mänguasja või pleedi. Mis tahes värvi ja suuruses.
Fotod töödest
Oli saidil: 3 päeva tagasi
(0.0)
Instagram @ksuw_art
Oli saidil: 3 päeva tagasi
(0.0)
Kunstnik-disainer. Töötan erinevates tehnikat. Ma sõidan kohale.
Oli saidil: 4 päeva tagasi
(0.0)
English, Eesti keeles, По русски
Usaldusväärne abiline ja tööline. C1 kategooria inglise keeles, samuti 96 EAP inglise keele ja kultuuri erialal Tallinna Ülikoolis. Iseõppinud kunstnik 12-aastase kogemusega, millest 8 aastat - digikunst. Portfolio saamiseks võtke minuga ühendust.
Fotod töödest