Loading...

Meist

Meist

Võrguportaali idee, mis koondab kokku nii teenuste tellimused kui ka nende tellimuste täitjad e. tegijad, pole ainulaadne, peaaegu igal arenenud veebitööstusega riigil on selle kohta oma edulood - USA-s on selleks TaskRabbit, Suurbritannias - Peopleperhour, Venemaal - YouDo.
Eestis oli see nišš veel tühi, samas kui probleemid spetsialistide leidmisel, olgu selleks siis kvaliteetset remonti pakkuvad ehitajad, lapsehoidjad, kellele saab oma lapse järelevalve usaldada või ka hea fotograaf pulma, olid väga aktuaalsed. GetaPro aitab Teil kiiresti leida kontrollitud spetsialiste. Kelle poolt kontrollitud? - Eks ikka Teie endi poolt - igal kliendil on võimalus hinnata nii pakutava teenuse kvaliteeti kui ka tellimuse tegijat ennast, samuti jätta kommentaar konkreetse spetsialistiga koostöö kogemuse kohta.
Valige eksperdid arvustuste põhjal ja lahendage kasvõi kõik oma elukorraldusega seotud mured lausa toolilt tõusmata, otse oma kodunt või kontorist arvuti tagant, või siis ka telefonist api kaudu!
GetaPro on lugu inimestest ja siin, et Teid teenida!

Missioon

Püüame internetti üle kanda ja laiendada tuttavat igapäevast stsenaariumi „leidsin spetsialisti sõprade kaudu“, pakkudes oma kasutajatele kiiret võimalust leida spetsialist soovituste alusel.
Soovime aidata oma klientidel säästa otsinguaega ja leevendada muret töö kvaliteedi ja lõpptulemuse pärast. Meie missiooniks on parandada teenusteturu kvaliteeti, võimaldades igal Eesti elanikul kiiresti ja kasulikult leida kontrollitud spetsialistid ning igal kohusetundlikul spetsialistil raha teenida, luues endale soovituste abil tuntuse ja tunnustuse.

Kas vajate osalise tööajaga tööd? Kas soovite tellimusi suurendada? Saa tegijaks