Loading...

Meist

Meist

Võrguteenuse idee, mis koondab kliendid ja tellimuste tegijad ühte portaali, pole ainulaadne. Peaaegu igal arenenud veebitööstusega riigil on oma edulood - USA-s on see TaskRabbit, Suurbritannias - Peopleperhour, Venemaal - YouDo. Eestis oli see nišš tühi, samas kui probleemid spetsialistide leidmisel, olgu selleks siis ehitajad, kes suudavad kvaliteetset remonti teha, lapsehoidja, kellele saab lapse kätte usaldada, või hea fotograaf pulmadeks, olid väga aktuaalsed. GetaPro aitab teil kiiresti leida kontrollitud spetsialiste. Kelle poolt kontrollitud? - Teie poolt: igal kliendil on võimalus hinnata nii pakutava teenuse lõpptulemuse kvaliteeti kui ka tellimuse tegijat ennast, samuti jätta kommentaari konkreetse spetsialistiga töötamise kogemuse kohta.

Missioon

Püüame internetti üle kanda ja laiendada tuttavat igapäevast stsenaariumi „leidsin spetsialisti sõprade kaudu“, pakkudes oma kasutajatele kiiret võimalust leida spetsialist soovituste alusel.
Soovime aidata oma klientidel säästa otsinguaega ja leevendada muret töö kvaliteedi ja lõpptulemuse pärast. Meie missiooniks on parandada teenusteturu kvaliteeti, võimaldades igal Eesti elanikul kiiresti ja kasulikult leida kontrollitud spetsialistid ning igal kohusetundlikul spetsialistil raha teenida, luues endale soovituste abil tuntuse ja tunnustuse.

Kas vajate osalise tööajaga tööd? Kas soovite tellimusi suurendada? Saa tegijaks