Loading...

Miks GetaPro ja kuidas see toimib

Viis põhjust, miks GetaPro on kasulik viis teie probleemide lahendamiseks

Säästate!

Teie kui klient pakute oma hinna, tegijad püüavad sobituda teie eelarve piiresse ja konkureerivad teie tellimuse pärast.

Kontrollitud tegijad!

GetaPro kasutajad jätavad pärast tellimuse täitmist kommentaare ja hinnanguid tegijatele. Kiireim viis leidmaks sobivaimat spetsialist mistahes ülesande jaoks.

See on mugav!

Teil pole vaja otsida spetsialiste otsimootoritest, teadetetahvlitelt ega sõprade kaudu - tegijad ise võtavad teiega ühendust kohe, kui tellimuse lisate.

Kiire vastus!

Teie tellimused on seotud teenuste kategooria ja asukohaga, mille märkite tellimisvormi täitmisel. Selle kategooria ja piirkonna spetsialistid saavad uue tellimuse kohta automaatse teate.

See on tasuta!

Te ei pea maksma tellimuse esitamise ega spetsialistidele antud hinnangute ligipääsu eest.

Kuidas tellimust lisada ja mida oodata?

1. Looge tellimus

Valige teenuse kategooria ning kirjeldage oma sõnadega konkreetset ülesannet ja täitmise tingimusi. Mida keerulisem on ülesanne (näiteks korteri remont), seda täpsem peaks olema kirjeldus. Kasutage funktsiooni „pildi lisamine“ - mõningaid asju on lihtsam näidata kui öelda (näiteks auto kahjustatud kaitseraud). Pakkuge oma eelarve tellimuse täitmiseks. Pange tähele, et tegijad võivad teha teile oma hinnapakkumise (vt punkt 2). Lõplikus summas saate kokku leppida otse tegija(te)ga, kellega vahetate kontakte (vt punkt 3).

Loo tellimus

2. Saage tegijate pakkumisi

Teie tellimusest huvitatud tegijad pakuvad ise oma teenuseid. Uutest pakkumistest teavitatakse e-posti teel. Pange tähele - keerukamate, arutlust ja detailide selgitamist nõudvate ülesannete korral saate kontaktandmete vahetamiseks valida mitu tegijat, et pidada nõu otse. Pärast lõpliku otsuse tegemist peate märkima tegija, kellele tellimuse annate.

3. Võrrelge pakkumisi ja valige tegija

Valige mitte ainult parim pakkumine, vaid ka kõige usaldusväärsem spetsialist. Uurige iga tegija profiili: 1. Milliseid ja kui palju hinnanguid tegija pärast eelmiste ülesannete täitmist sai? 2. Vaadake üle eelmiste klientide tagasiside.

4. Hinnake tegijat ja jätke kommentaar

Maksmine ja maksetingimused lepitakse kokku otse tegijaga ilma GetaPro osaluseta. Pärast tellimuse vormistamist hinnake tegijat - kas soovitaksite teda teistele klientidele? Teie kommentaarid aitavad kohusetundlikul tegijal uue tellimuse saada ja hooletul tegijal ei lase te potentsiaalseid kliente kurvastada.

Koostage tellimus ja valige tegija! Loo tellimus