Loading...

Miks GetaPro ja kuidas see toimib

Viis põhjust, miks GetaPro on kasulik viis teie probleemide lahendamiseks

Säästate!

Teie kui klient pakute oma hinna, täitjad püüavad sobituda teie eelarve piiresse ja konkureerivad teie tellimuse pärast.

Kontrollitud täitjad!

GetaPro kasutajad jätavad pärast tellimuse täitmist kommentaare ja hinnanguid täitjatele. Kiireim viis leidmaks sobivaimat spetsialist mistahes ülesande jaoks.

See on mugav!

Teil pole vaja otsida spetsialiste otsimootoritest, teadetetahvlitelt ega sõprade kaudu - täitjad ise võtavad teiega ühendust kohe, kui tellimuse lisate.

Kiire vastus!

Teie tellimused on seotud teenuste kategooria ja asukohaga, mille märkite tellimisvormi täitmisel. Selle kategooria ja piirkonna spetsialistid saavad uue tellimuse kohta automaatse teate.

See on tasuta!

Te ei pea maksma tellimuse esitamise ega spetsialistidele antud hinnangute ligipääsu eest.

Kuidas tellimust lisada ja mida oodata?

1. Looge tellimus

Valige teenuse kategooria ning kirjeldage oma sõnadega konkreetset ülesannet ja täitmise tingimusi. Mida keerulisem on ülesanne (näiteks korteri remont), seda täpsem peaks olema kirjeldus. Kasutage funktsiooni „pildi lisamine“ - mõningaid asju on lihtsam näidata kui öelda (näiteks auto kahjustatud kaitseraud). Pakkuge oma eelarve tellimuse täitmiseks. Pange tähele, et täitjad võivad teha teile oma hinnapakkumise (vt punkt 2). Lõplikus summas saate kokku leppida otse täitja(te)ga, kellega vahetate kontakte (vt punkt 3).

Loo tellimus

2. Saage täitjate pakkumisi

Teie tellimusest huvitatud täitjad pakuvad ise oma teenuseid. Uutest pakkumistest teavitatakse e-posti teel. Pange tähele - keerukamate, arutlust ja detailide selgitamist nõudvate ülesannete korral saate kontaktandmete vahetamiseks valida mitu täitjat, et pidada nõu otse. Pärast lõpliku otsuse tegemist peate märkima täitja, kellele tellimuse annate.

3. Võrrelge pakkumisi ja valige täitja

Valige mitte ainult parim pakkumine, vaid ka kõige usaldusväärsem spetsialist. Uurige iga täitja profiili: 1. Milliseid ja kui palju hinnanguid täitja pärast eelmiste ülesannete täitmist sai? 2. Vaadake üle eelmiste klientide tagasiside.

4. Hinnake täitjat ja jätke kommentaar

Maksmine ja maksetingimused lepitakse kokku otse täitjaga ilma GetaPro osaluseta. Pärast tellimuse vormistamist hinnake täitjat - kas soovitaksite teda teistele klientidele? Teie kommentaarid aitavad kohusetundlikul täitjal uue tellimuse saada ja hooletul täitjal ei lase te potentsiaalseid kliente kurvastada.

Koostage tellimus ja valige täitja! Loo tellimus