Loading...

Rohkem potentsiaalseid tellimusi!

Kõik tellimused ühes kohas. Uusi tellimusi tuleb regulaarselt.

Lahenduste paindlikkus!

Te valite ise, millise tellimuse soovite vastu võtta, lähtudes oma võimalustest, ajast ja huvist tellimuse vastu.

Mugav teenindus!

Saate automaatseid teateid uute tellimuste saabumisekohta vastavast kategooriast ja piirkonnast, mille olete oma profiilis määranud.

Viimased tellimused saidil

Kuidas saada tegijaks ja tellimusi vastu võtta?

1. Registreeruge

Täitke registreerimisvorm ja seejärel oma isikliku profiili väljad. Teie profiilileht on reklaam teile ja teie teenustele! Valige teid huvitavad teenusekategooriad - saate oma e-postile automaatsed teavitusted nende kategooriate tellimuste kohta. Kirjutage endast - haridus, töökogemus, konkurentsieelis, isikuomadused. Märkige tööajad ja maksetingimused. Laadige üles fotod varasemate tööde näidetega. Hästi täidetud profiil on uute tellimuste tagatis.

Registreerimine

2. Valige tellimused ja esitage pakkumised

Uurige uusi tellimusi, mis tulevad teie e-posti aadressile. Kui tahate tellimust täita, saatke oma pakkumine kliendile, nõustudes pakutud tingimustega või soovitades oma tingimusi. Kui kliendile teie pakkumine meeldis, võtab ta teiega ühendust, et arutada tellimuse üksikasju.

3. Täitke tellimus ja saate tasu

Kui teie pakkumine osutus huvitavaks, palub klient teil temaga kontaktandmeid vahetada. Tellimust loetakse teie omaks alles pärast seda, kui klient on määranud teid selle tellimuse „tegijaks“ (tellimus on saanud märkeruudu „täitmisel“). Maksmine ja maksetingimused lepitakse kokku otse tegijaga ilma GetaPro osaluseta. Täidetud tellimuse kvaliteet on parim reklaam ja võti uutele tellimustele saidil GetaPro.

4. Tuletage kliendile meelde, et ta jätaks kommentaari.

Tähtis on, et teie maine kasvaks, selleks veenduge, et klient hindaks teie teenuseid ja jätaks tehtud töö kohta kommentaari. Mida rohkem positiivset tagasisidet, seda suurem on usaldus ja rohkem tellimusi!

Kas vajate osalise tööajaga tööd? Kas soovite tellimusi suurendada? Saa tegijaks