Loading...

Kõik tegijad

Oli saidil: 1 h 17 min tagasi
(4.9)
Kui vaja mööblit kokku panna - helistage mulle! Köök on kohale toodud, paigaldamiseks pole jõudu- siin tõttan ma teile appi. Kui on vaja ühendada pesumasin, vahetada köögis kraan või lambipirn - võite mulle uuesti helistada. Või äkki otsustasite o...
Fotod töödest
Arvustused
Всё было выполнело отлично!
(5.0)
(5.0)
(5.0)
Oli saidil: 49 minutit tagasi
(5.0)
Elan kundas.Saan tööd võtma lääne-virumaal.Ja teisel valdkonnas kaa.
Fotod töödest
Arvustused
Kommentaari pole jäetud.
(5.0)
(5.0)
(5.0)
Oli saidil: 2 h 58 min tagasi
(5.0)
Töökogemus rohkem kui 10 aastat. Mul on oma auto ja tööriistad. Oskus töötada meeskonnana.
Arvustused
Квалитетный сантехник, демонтировал старую душевую, собрал новую, нужен был переходник, ездил со мной в магазин, установил новую душевую все шикарно, всё понравилось.
(5.0)
(5.0)
(5.0)
Praegu saidil
(0.0)
Olen tuntud elektroonilise muusika produtsent ja DJ. Muusika kirjutamist alustas ta 1989. aastal. Olen arvutigraafikaga tegelenud alates 1996. aastast. Aitan hea meelega kõiki!
Oli saidil: 2 h 14 min tagasi
(0.0)
По русски
Olen sisekujundaja. Aitan teil eluaset asjatundlikult planeerida: olgu selleks maja, korter või üürikorter, projekteerin mööbli. Visandid ja 3D-visualisatsioonid või lihtsalt küljendus.
Oli saidil: 2 h 46 min tagasi
(0.0)
По русски
Arvutite, sülearvutite remont, telefonide ja tahvelarvutite moodulremont.
Oli saidil: 2 h 48 min tagasi
(0.0)
Eesti keeles
Tere! Ma olen Daniil, 23 aastane. Suuremas osas on mulle kõige sobilikum mööbli kokku panemine. Pole kunagi valmistanud probleeme 🙂🙃😉 Muidugi on see kõik mulle siin uus teema(getapro), aga eks näis mis saama hakkab. Suhtlen eesti keeles ja vene...
Oli saidil: 2 h 56 min tagasi
(0.0)
English, Eesti keeles
Tere! Mina olen Eliise ja kui otsid kedagi, kes: -Oleks eraõpetaja -kirjutaks veebilehtedele sisu/blogipostitusi -turundaks su ettevõtet -haldaks sotsiaalmeediaid -koostaks SEO teksti -teeks logosid -teeks wordpressis veebilehti Siis võta min...
Oli saidil: 3 h 3 min tagasi
(0.0)
Eesti keeles, По русски
Paneme kokku ja paigaldame IKEA tooteid Tallinnas ning Tallinna lähiümbruses, töökogemus üle 18 aasta. Töid teostame nii äri- kui eraklientidele.
Oli saidil: 3 h 11 min tagasi
(0.0)
Приехал с Украины, срочно нужна работа,без разнице кем, хватаю на лету, работаю качественно и быстро, звоните отвечаю быстро)