Loading...
Vaatamisi: 607

Emmi Kruusing

Oli saidil: 1 aastat, 2 kuud tagasi
Eraisik · Registreeritud: 02 juuli 2021
5,0 / 5
3 hinnangut

E-mail on kinnitatud 02.07.2021

Endast

Olen hariduselt maastikuarhitektuuri bakalaureusekraadi omandanud inimene, kes on täienduseks läbinud ka nooremaedniku praktilise õppe. Viimase korras olen aedu kujundanud, rajanud ja hooldanud. Intensiivsemalt viljelenud aiandustööd kaks aastat, kuid väikesemamahulisi projekte teostanud ligi dekaadi.
Aastaid olen harrastanud toataimemüüki, mille vältel selgeks saanud toataimedega kujundamise ja liigiti erinevad võtted nende eest hoolitsemisel. Oman pädevust anda vastavat nõu ning oskust luua ja rajada sisehaljastuslikke projekte, mille tarvis olen valmis pakkuma ka hooldusteenust.
Olen teostanud erinevaid siseviimistlus- ja koristustöid, andmaks uus, värskem ja puhtam ilme ajast ja arust interjööridesse. Tehtud on lammutustöid, lagede ja seinte pahteldamist ja värvimist, ehitusjärgset koristust ja korterite ümberkujundust.
Eri andeks on kunst - maalimine, joonistamine. Armastan ennast väljendada läbi pildi ja värvi ehk loon endale omases defineerimatus stiilis töid, kuid võtan vastu ka tellimusi, kus luban ostjal ise enda visioon dikteerida, mida ellu luua. Põhiliseks ampluaaks on portreed - karikatuurid, žaršid, klassikalised söejoonistused, õli-, akvarell- ja akrüülmaalid - vastavalt ostja valikule.
Lastele/noortele olen gümnaasiumi hariduse raames järeleaitavaid või kooliõpet toetavaid matemaatika ja inglise keele tunde andnud ning olen valmis seda ka tulevikus tegema. Seni olen enda hoolealuste näol tubli edasiminekut näinud.

Töö tüübid (63)

Professionaalsed teenused
3
hinnangut
100%
positiivsed
Kvaliteet:
(5)
Viisakus:
(5)
Hind:
(5)
    Igapäevased remonditööd
    Professionaalsed teenused