Loading...
Vaatamisi: 241

Ilja S.

Oli saidil: 1 kuud tagasi
Eraisik · Registreeritud: 11 juuli 2021
5,0 / 5
7 hinnangut

E-mail on kinnitatud 11.07.2021
Dokumendid on kontrollitud 12.07.2021
Sertifikaadid on kinnitatud 1 sertifikaati
Kontrollitud tegija 12.07.2021

Endast

Tere, minu nimi on Ilja. Teostan pehme mööbli, madratsite ja vaipade keemilist puhastust.
Kas soovite diivanilt tolmu, mustuse ja plekid täielikult eemaldada? Telli diivani puhastus koju Tallinnas ja Harjumaal.
Puhastan pehmet mööblit kasutades töökindlaid ning tõhusaid puhastusvahendeid. Regulaarne diivani keemiline puhastus taastab polstrile selle algse heleduse, värvikülluse ja värskuse. Ärge öelge endale, et määrdunud plekid ja lõhnad on vana mööbli jaoks vältimatud. Veenduge ise, et puhastatud mööbel näeb taas välja nagu uus, lisades teie korterile veelgi ilu ja hubasust.
Diivani puhastus toimub professionaalseks kasutamiseks mõeldud seadmetega ning teostatakse kliendi juures. Puhastusaine pihustatakse sügavale kanga kiudude vahele, harjatakse see korralikult sisse ning lastakse mõnda aega toimida. Seejärel loputatakse pind tekstiilipesuriga.
Vajadusel protseduuri korratakse, tugevate plekkide puhul kasutatakse spetsiaalseid pesutõhusteid ja plekieemaldeid.
Puhastan teie diivanid, vaibad, madratsid ja tugitoolid tolmust, karvadest, bakteritest ning muudest väikestest osaketest, mida argipäevase tavalise puhastuse käigus on raske eemaldada.
Professionaalse mööbli keemiline puhastus ei tähenda ainult silmatorkavamate plekkide ja lõhnade eemaldamist. Eemaldan patjade, seljatoe ja käetugede vahelistest pragudest tolmu ja peene prahi. Minu töö tulemus pole mitte ainult nähtav puhtus, vaid tõeliselt puhas diivan seest ja väljast! Selleks kasutame spetsiaalset tehnikat ja kaasaegseid puhastusvahendeid.

Töö tüübid (6)

Sertifikaadid

"Химчистка мягкой мебели" - 1
7
hinnangut
100%
positiivsed
Kvaliteet:
(5)
Viisakus:
(5)
Hind:
(5)