Loading...
  • 2
  • 0

Kristo Kolesov

Oli saidil: 19 h tagasi
Juriidiline isik
Registreeritud: 12 oktoober 2021

Endast

A&K Mööbli paigaldamine (Paigaldame.ee), ärinimega A&K Secret Invest OÜ pakub kaasaegset ja mitmekülgset mööbli müügijärgset teenindust, mille hulka kuuluvad ladustamine, transport, paigaldamine ja hilisem hooldus.

Antud valdkonnas juba aastaid tegutsetuna oleme lahendanud palju põnevaid ja erinevaid sisustusprojekte, misläbi on Meie meeskonnal laiahaardeline kogemustepagas. Hindame kõrgelt töö kvaliteeti ning paindlikku teeninduskultuuri, misläbi oleme saavutanud heakskiidu oma senistelt pikaajalistelt koostööpartneritelt. Referentsideks on kodu- kui ka büroomööbel, hotellid, kaubanduspinnad, koolid, lasteaiad, meelelahutuspinnad jne.

Teenindame mitmenädalaste, suuremamahuliste projektide kõrvalt ka erasektorit ning kliente kelle projektid võivad võtta vaid tunni.

Pakume mahukamatele sisustusprojektidele tervikteenust – töö alates projektijuhtimisest kuni objekti üleandmiseni. Hinnad on projektipõhised, kuid lõpphinna paneb paika eelkõige poolte omavaheline vestlus.

Paneme kokku sinu mööbli ja paigaldame vajalikud kodumasinad. Säästa aega ja närve selliste keeruliste tegevuste pealt, nagu saagimised, puurimised, toru- ja elektritööd.

Hinnangud (Tagasiside: 3)

(5,0)
(5,0)
(5,0)

Töö tüübid

Muu, Igapäevased remonditööd

Soovita sõpradele

    Esinejate nimekirja juurde