Loading...

Kuidas saada tegijaks

Klõpsake nupul "Saada täitjaks" ja täitke registreerimisvorm või sisenege vormi täitmiseks sotsiaalvõrgustiku kaudu, klõpsates vastavat nuppu.

Kui klõpsate nupul „Registreeri“, avaneb leht „Teavitusseaded“. Saate valida keele, millega soovite oma e-postile automaatseid märguandeid saada

Märkige piirkond, hinnavahemik ja tellimuste kategooria, millega olete valmis töötama:

  • Märkige, millistes linnades teenuseid osutate. Kui töötate üle Eesti, märkige palun vastavasse lahtrisse „Jah“. Kui töötate ainult kindlates linnades, loetlege väljal „Töökohad“, millistes neist
  • Märkige minimaalne tellimuse hind, mis teile sobib
  • Märkige ära üks või mitu pakutavat teenust

Tähelepanu: saate e-posti teel uute tellimuste kohta teateid vastavalt ülaltoodud seadetele.

Kui klõpsate nupul „Salvesta“, suunatakse teid isikliku profiili vormi. Profiil — see on sinu visiitkaart. Mida rohkem räägite endast ja oma teenustest, seda suurem on võimalus, et saate tellimuse.

  • Lisage oma foto - see suurendab kliendi usaldust.
  • Rääkige endast (kasutage vähemalt 100 tähemärki): haridus, töökogemus, oma tööriistade / varustuse olemasolu. Lisage oma teenuste valik ja nende ligikaudne maksumus. Rääkige meile oma konkurentsieelistest - miks on kliendi jaoks kasulik valida just teid tellimuse täitmiseks. Tõlkige tekst „Minust” eesti keelde - kasutage nuppu Tõlgi. Kontrollige välja "Minust" mõlemas keeles, klient näeb tema keele-eelistustele vastavat keeleversiooni (tavaliselt sama, mis tellimuse avaldamise keel).
    Tähelepanu: profiilis on keelatud märkida mis tahes kontaktandmeid: telefoninumber, e-posti aadress, lingid kolmandate osapoolte teenustele.

Pärast muudatuste tegemist ja salvestamist kontrollitakse teie profiiliandmete vastavust kõigile GetaPro teenuste kasutustingimustele. Pärast kinnitamise lõpetamist saate e-posti teel kinnituse ja võite hakata kasutama GetaPro teenuseid. Pange tähele, et pärast edukat registreerimist saate kingituseks 10,00 €. Saadud kingitust saate kasutada tellimuse eest tasumiseks.

Tagasi