Loading...

Mis on GetaPro eelis tegijate jaoks?

  1. GetaPro pakub mitmeid eeliseid võrreldes traditsiooniliste teadetetahvlitega. Meie platvormil on Teie reklaamidel suurem nähtavus, kuna need ei kao massiivsete teadetetahvlite virvarri sekka. Spetsialisti otsivatel klientidel on lihtsam teha valikuid, kuna võimaldame neil kasutada tagasiside põhjal tehtavaid otsuseid. Sarnaselt tuttavate soovitustele, kuid internetipõhiselt. Lihtsustame mitte ainult Teie ärilist protsessi, vaid aitame kaasa ka Teie maine kasvule. Klientide positiivse tagasiside korral tõuseb Teie professionaalsuse hinne, mis omakorda toob kaasa uusi tellimusi. Antud süsteem sarnaneb nii mõnelegi teisele edukale platvormile nagu Booking.com või Tripadvisor.com.


  2. Registreerimisel saate postitada piiramatu arvu fotosid, jagades tulevaste klientidega oma professionaalset oskust. See säästab Teie aega, mida vastasel juhul kulutaksite "tühjadele" kõnedele. Meie platvorm võimaldab Teil saada automaatseid teateid uute tellimuste kohta, mis vastavad Teie pakutavatele teenustele ning saate ise valida, millised võtate töösse. Registreerimine on meie portaalis tasuta. Lisaks sellele saame Teie leheküljele lisada kolmandate osapoolte portaalides olevad soovitused ja iseloomustused, tagades Teile kiirema töö alguse.


  3. Ettevõtjana on Teil võimalus ise otsustada, kuidas oma äri juhtida, kuid tänapäeval määravad turu klientide eelistused. GetaPro aitab Teil olla ennetav ettevõtja, kes kasutab edukalt klientide antud hinnanguid spetsialistide valimisel.Tagasi