Loading...

Kuidas suurendada oma võimalusi tellimuse saamiseks

Kliendid saavad erinevatelt tegijatelt mitmeid pakkumisi ja valivad, kellele tellimus esitada, vastavalt kolmele kriteeriumile: usaldus spetsialisti vastu, kindlustunne eduka tulemuse suhtes, pakkumise atraktiivsus.

Kasutades kliendi saadud 2 pakkumise näidet, kaalume töövõtja Andrei edu peamisi põhjuseid ja töövõtja A. K. vigu.

Usaldus spetsialisti vastu

 1. Lisage oma profiilile isiklik foto. Kliendid on 20% rohkem valmis teile oma tellimust usaldama, kui näevad, kellega nad koostööd teevad
 2. Laadige üles fotod varasemate tööde näidetega. Pärast pakkumise saamist saab klient kohe linki järgida ja teie töid uurida. Fotode puudumine võib põhjustada usaldamatust
 3. Kirjutage üksikasjalikumalt enda ja oma kogemuste kohta, selle kohta, mis on teie konkurentsieelis.

   

  1. Kontrollige välja „Minust” mõlemas keeles, klient näeb keelevalikut, mis vastab tema keele-eelistustele (tavaliselt sama, mis tellimuse avaldamise keel).

Lohakalt (või vigadega) täidetud väli „Minust” jätab mulje, et ka tööd võidakse teha halvasti.

Kõigi 3 punkti täitmiseks minge oma GetaPro konto jaotisesse Minu andmed (siin on üksikasjalik juhend profiili loomiseks)

Kindlustunne eduka tulemuse suhtes

 1. Kliendid valivad 80% suurema tõenäosusega tagasisidega tegija, kuna eelmiste klientide soovitused annavad kindluse eduka tulemuse suhtes. Kui teil on eelmistelt klientidelt soovitusi või tagasisidet, tooge need GetaPro‘sse! Kuidas seda teha siin.
  1. Võrdsete pakkumistingimuste korral on tagasisidega tegijal palju suurem võimalus tellimust saada. Pealegi on klient valmis valima kallima pakkumise, kui tegija kohta on positiivne tagasiside.
 2. Usalduses on üks olulisemaid elemente turvalisus, sest paljudel juhtudel peab klient kutsuma tegija oma koju. Kliendid kardavad sattuda petturite ohvriks, kes võivad pärast raha võtmist kaduda (telefoninumbreid muutes). Siduge oma FB konto GetaPro kontoga ja andke luba oma sõprade arvu kuvamiseks FB-s, samuti juurdepääs kliendile, et ta saaks näha teie profiili FB-s (on saadaval alles pärast kontaktide vahetamist). Sõprade arv kinnitab, et oled ühiskondlikult aktiivne inimene, ning juurdepääs FB profiilile aitab kliendil uurida sinu huvisid, fotosid ja sind hõlpsamalt usaldada.
  Neljanda punkti täitmiseks minge oma GetaPro konto jaotisse Seaded (siin on üksikasjaline juhend, kuidas muuta seadeid)

Pakkumise atraktiivsus

 1. „Hind“ – paljud kliendid tahavad teada kui mitte täpset hinda, siis ligikaudset maksumust. Väga oluline on vähemalt orienteeruvalt näidata võimalikku hinnavahemikku ja anda selge põhjendus selle kohta, millist teavet täpse hinna näitamiseks napib. Pakkumisel, millel puudub piisav hinnateave (näiteks on liiga lai hinnaklass), on vähe võimalusi kliendi tähelepanu pälvida.
  1. Kui kliendi kavandatud eelarve on väiksem kui teie hinnanguline töö maksumus, märkige pakkumises oma hind. Kliendid on valmis kompromissideks, kui oskate nende vajadust põhjendada. Positiivne tagasiside suurendab võimalust, et teie pakutud hinda aktsepteeritakse
 2. “Pakkumine“– isikupärastage oma pakkumist, näiteks kirjeldage töö käiku. Sõnastage koostöö tingimused, märkige ära tähtajad. Kulunud tekstid (näiteks „Helista mulle!”) jäävad kaotajaks isikupärasemate lausetega võrreldes
 3. „Vastamise kiirus“ - mida varem teiste tegijatega võrreldes pakkumise teete, seda suurem on võimalus, et teid valitakse. Tellimus, millel pole veel pakkumisi, on tähistatud ikooniga „Rakett“, mis tähendab, et saate esimesena kliendile pakkumise teha.
Tagasi